| UPC | 043125065639 |
|---|---|
| Manufacturer | Bergara |
| Manufacturer Part Number | BPBA34-65CM |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | Receiver |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Length | 22" |
| Model | Premier Series |
| Package Height | 4.0 |
| Package Width | 10.0 |
| Product Type | Accessory-Actions |
| Rate of Twist | 1-in-8" |
| Shipping Weight | 6.15 |
BERGARA BARRELED ACTION 6.5CR #6 CURE
BERGARA BARRELED ACTION 6.5CR #6 CURE
$1,649.99
5 in stock
You must be logged in to post a review.

Insured Shipping
Arrives Safe and Sound

Top Rate Customer Service
Prompt Communication

Safe Payments
Trusted SSL Protection

Amazing Selection
We carry all top brands

Reviews
There are no reviews yet.