| UPC | 806703074160 |
|---|---|
| Manufacturer | CZ-USA |
| Manufacturer Part Number | 07416 |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | Rifle |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Capacity | 5 + 1 |
| Length | 42.17'' |
| Magazine Included | 1 x 5-Round |
| Model | 600 Plus |
| Number of Magazines | 1 5 rd. |
| Package Height | 3.4 |
| Package Width | 8.4 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1:7" |
| Safety | Ambidextrous |
| Shipping Weight | 8.5 |
| Sights | No |
CZ 600 PLUS ALPHA 6.5CR BL/SY TB
CZ 600 PLUS ALPHA 6.5CR BL/SY TB
$725.04
2 in stock
You must be logged in to post a review.

Insured Shipping
Arrives Safe and Sound

Top Rate Customer Service
Prompt Communication

Safe Payments
Trusted SSL Protection

Amazing Selection
We carry all top brands

Reviews
There are no reviews yet.