| Caliber/Gauge | 410 Bore 3" |
|---|---|
| Cost per Round | 0.84 |
| Grains | #6 |
| Length | 3" |
| Manufacturer | Federal Ammunition |
| Manufacturer Part Number | H4136 |
| Model | Game Load |
| Product Type | Lead |
| Shipping Weight | 1.4688 |
| Shot Size | #6 |
| Shot Weight | .6875 oz |
| Units per Box | 25 |
| UPC | 029465008574 |
FED GAME LOAD HI-BR 410GA 3″ #6 25/
FED GAME LOAD HI-BR 410GA 3″ #6 25/
$0.84/round
$21.00
308 in stock
You must be logged in to post a review.

Insured Shipping
Arrives Safe and Sound

Top Rate Customer Service
Prompt Communication

Safe Payments
Trusted SSL Protection

Amazing Selection
We carry all top brands

Reviews
There are no reviews yet.