| UPC | 011356323187 |
|---|---|
| Manufacturer | Savage |
| Manufacturer Part Number | 32318 |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | Rifle |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Capacity | 4 + 1 |
| Length | 48.6000 |
| Model | Axis 2 Pro |
| Number of Magazines | 1 4 rd. |
| Package Height | 3.3 |
| Package Width | 8.3 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1-in-8" |
| Shipping Weight | 9.0 |
| Sights | No Sights |
| Magazine Included | 1 x 4-Round |
SAV AXIS II PRO 6.5CM 20″ 4RD WSTRN
SAV AXIS II PRO 6.5CM 20″ 4RD WSTRN
$548.24
4 in stock
You must be logged in to post a review.

Insured Shipping
Arrives Safe and Sound

Top Rate Customer Service
Prompt Communication

Safe Payments
Trusted SSL Protection

Amazing Selection
We carry all top brands

Reviews
There are no reviews yet.