| UPC | 889157002804 |
|---|---|
| Manufacturer | Swamp Fox |
| Manufacturer Part Number | THK16241GF |
| Adjustable Parallax | 100 yds |
| Eye Relief | 3.39"-3.54" |
| Length | 10.55" |
| Magnification | 1-6x |
| Objective Size | 24mm |
| Optic Coating | Fully Multi-Coated/Anti-Fog/Hydrophobic |
| Reticle | Bright Fiber Optic Green |
| Shipping Weight | 2.47 |
Swampfox Optics THK16241GF Tomahawk II Black 1-6x 24mm 30mm Tube
Swampfox Optics THK16241GF Tomahawk II Black 1-6x 24mm 30mm Tube Bright Fiber Optic Green Reticle
$355.00
12 in stock
You must be logged in to post a review.

Insured Shipping
Arrives Safe and Sound

Top Rate Customer Service
Prompt Communication

Safe Payments
Trusted SSL Protection

Amazing Selection
We carry all top brands

Reviews
There are no reviews yet.