| UPC | 747115463220 |
|---|---|
| Manufacturer | Weatherby |
| Manufacturer Part Number | 3WACT7MMBR18B |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 16" |
| Caliber/Gauge | 7mm BC |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Safety | Two-Position |
WTHBY 3WACT7MMBR18B 307 ALPINE CT 7MM BC 16+2
WTHBY 3WACT7MMBR18B 307 ALPINE CT 7MM BC 16+2
$2,099.00
Out of stock
You must be logged in to post a review.

Insured Shipping
Arrives Safe and Sound

Top Rate Customer Service
Prompt Communication

Safe Payments
Trusted SSL Protection

Amazing Selection
We carry all top brands

Reviews
There are no reviews yet.