| UPC | 747115462384 |
|---|---|
| Manufacturer | Weatherby |
| Manufacturer Part Number | VBS65CMR18B |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 16" |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Safety | 3 Position |
WTHBY VBS65CMR18B VGD BLACK HILLS 6.5CRD SB 16+2
WTHBY VBS65CMR18B VGD BLACK HILLS 6.5CRD SB 16+2
$720.98
2 in stock
You must be logged in to post a review.

Insured Shipping
Arrives Safe and Sound

Top Rate Customer Service
Prompt Communication

Safe Payments
Trusted SSL Protection

Amazing Selection
We carry all top brands

Reviews
There are no reviews yet.