| UPC | 813869022225 |
|---|---|
| Manufacturer | ATHLON |
| Manufacturer Part Number | 214105 |
| Adjustable Parallax | 10 yds |
| Eye Relief | 3.60" |
| Length | 11.80" |
| Magnification | 2-12x |
| Model | Helos BTR |
| Objective Size | 42mm |
| Optic Coating | Multi Coated |
| Power | 2-12 |
| Product Type | Rifle Scope |
| Reticle | Illuminated MIL |
| Shipping Weight | 3.3 |
ATHLON HELOS BTR G2 2-12X42 AHMR2
ATHLON HELOS BTR G2 2-12X42 AHMR2
$589.99
6 in stock
You must be logged in to post a review.

Insured Shipping
Arrives Safe and Sound

Top Rate Customer Service
Prompt Communication

Safe Payments
Trusted SSL Protection

Amazing Selection
We carry all top brands

Reviews
There are no reviews yet.