| UPC | 840225713121 |
|---|---|
| Manufacturer | B&T |
| Manufacturer Part Number | BT-36045-SD-SBR-KIT |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 4.3" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 30 |
| Model | APC9K SD |
B&T APC9K SD SBR 9MM 4.3″ 30RD W/SUP
B&T APC9K SD SBR 9MM 4.3″ 30RD W/SUP
$4,070.00
Out of stock
You must be logged in to post a review.

Insured Shipping
Arrives Safe and Sound

Top Rate Customer Service
Prompt Communication

Safe Payments
Trusted SSL Protection

Amazing Selection
We carry all top brands

Reviews
There are no reviews yet.