The Fierce Twisted Rival XP features Dual-Lug action; 70 degree bolt throw; TriggerTech adjustable trigger; C3 Carbon Fiber Rival stock; integral bi-pod rail; drop box magazine; twisted flute, threaded stainless steel barrel with 1/2″x28 threads. Includes Titanium Nix side port muzzle brake.
FIERCE FRXP7SAUM24TP TWRIVLXP 7MMSM 24 3 TNG/PH
FIERCE FRXP7SAUM24TP TWRIVLXP 7MMSM 24 3 TNG/PH
$2,150.00
2 in stock
| UPC | 853418913109 |
|---|---|
| Manufacturer | Fierce Firearms |
| Manufacturer Part Number | FRXP7SAUM24TP |
| Action | Bolt Short Action |
| Barrel Length | 24" |
| Caliber/Gauge | 7mm SAUM |
| Capacity | 3 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8.5" |
| Safety | Two-Position |
You must be logged in to post a review.

Insured Shipping
Arrives Safe and Sound

Top Rate Customer Service
Prompt Communication

Safe Payments
Trusted SSL Protection

Amazing Selection
We carry all top brands
Reviews
There are no reviews yet.