Includes two 15rd magazines.
HK 81001211 VP9A1X 9MM OR 4.09 2X15R
HK 81001211 VP9A1X 9MM OR 4.09 2X15R
$899.00
13 in stock
| UPC | 642230273122 |
|---|---|
| Manufacturer | Heckler & Koch / H&K |
| Manufacturer Part Number | 81001211 |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 4.09" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 15 |
| Length | 11.4500 |
| Model | VP9A1 |
| Number of Magazines | 2 |
| Product Type | Striker Fired |
| Rate of Twist | 1-in-9.8" |
| Safety | Firing Pin/Trigger Block |
| Shipping Weight | 0.0 |
| Sights | Tritium Night Sights |
| Sights Type | FIXED |
| Slide Description | Optic Ready/Serrated |
| State Restriction (CA) | NO DIRECT SHIP TO CALIFORNIA |
| State Restriction (RI) | NO DIRECT SHIP TO RHODE ISLAND |
| State Restriction (WA) | NO DIRECT SHIP TO WASHINGTON |
You must be logged in to post a review.

Insured Shipping
Arrives Safe and Sound

Top Rate Customer Service
Prompt Communication

Safe Payments
Trusted SSL Protection

Amazing Selection
We carry all top brands

Reviews
There are no reviews yet.