| UPC | 030317040444 |
|---|---|
| Manufacturer | Leupold |
| Manufacturer Part Number | 185190 |
| Eye Relief | 18mm |
| Length | 6.80" |
| Magnification | 10x |
| Model | BX-4 Range HD |
| Objective Size | 40mm |
| Power | 10X |
| Product Type | Rangefinder |
| Shipping Weight | 6.21 |
LEUPOLD BX6 HD 10X42 4DOF RF BINO GRY
LEUPOLD BX6 HD 10X42 4DOF RF BINO GRY
$3,999.99
4 in stock
You must be logged in to post a review.

Insured Shipping
Arrives Safe and Sound

Top Rate Customer Service
Prompt Communication

Safe Payments
Trusted SSL Protection

Amazing Selection
We carry all top brands

Reviews
There are no reviews yet.