| UPC | 011356324108 |
|---|---|
| Manufacturer | Savage |
| Manufacturer Part Number | 32410 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 16.50" |
| Caliber/Gauge | 7mm BC |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
Savage Arms 32410 110 Trailblazer 7mm BC 4+1 16.50″ Fluted
Savage Arms 32410 110 Trailblazer 7mm BC 4+1 16.50″ Fluted Barrel, Flat Dark Gray Adj LOP Synthetic Stock, Right Hand
$620.16
Out of stock
You must be logged in to post a review.

Insured Shipping
Arrives Safe and Sound

Top Rate Customer Service
Prompt Communication

Safe Payments
Trusted SSL Protection

Amazing Selection
We carry all top brands

Reviews
There are no reviews yet.