| UPC | 011356324337 |
|---|---|
| Manufacturer | Savage |
| Manufacturer Part Number | 32433 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Capacity | 4 + 1 |
| Model | 110 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1:8" |
Savage Arms 32433 110 Trailblazer 6.5 Creedmoor 4+1 20″ Fluted
Savage Arms 32433 110 Trailblazer 6.5 Creedmoor 4+1 20″ Fluted Barrel, Flat Dark Gray Adj LOP Synthetic Stock, Left Hand
$620.16
Out of stock
You must be logged in to post a review.

Insured Shipping
Arrives Safe and Sound

Top Rate Customer Service
Prompt Communication

Safe Payments
Trusted SSL Protection

Amazing Selection
We carry all top brands

Reviews
There are no reviews yet.