| UPC | 022188901412 |
|---|---|
| Manufacturer | Smith & Wesson / S&W |
| Manufacturer Part Number | 14412 |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Finish | Black Armornite |
| Barrel Length | 3.675" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 10 |
| Length | 4.5'' |
| Magazine Included | 2 x 10-Round |
| Model | Equalizer |
| Product Type | Striker Fired |
| Rate of Twist | 1:10" |
| Safety | Beavertail Grip |
| Sights | Tritium Night Sights |
| Slide Description | Optic Ready/Ported/Serrated |
SMITH AND WESSON EQUALIZER CC 9MM 10+1 OR TS
SMITH AND WESSON EQUALIZER CC 9MM 10+1 OR TS
$599.00
14 in stock
You must be logged in to post a review.

Insured Shipping
Arrives Safe and Sound

Top Rate Customer Service
Prompt Communication

Safe Payments
Trusted SSL Protection

Amazing Selection
We carry all top brands


Reviews
There are no reviews yet.